Reklam Magnet
Reklam Magnet

Mıknatıslı Kartvizit - Magnet

Fiyat : ₺1.289,87(KDV Dahil)
₺143,32 'den başlayan taksitlerle

Dosya yüklemede sorun yaşarsanız sipariş numaranızla birlikte dosyalarınızı aşağıdaki butonlardan birine tıklayıp gönderebilirsiniz.

Mıknatıslı Kartvizit - Magnet 

Mıknatıslı Kartvizit - Magnet, işletmelerin ve organizasyonların güçlü bir tanıtım aracı olarak kullanabileceği pratik ve etkili ürünlerdir. Bu magnetler, yüzeylere kolayca yapışabilen ve her zaman görünür olan reklam araçlarıdır. Reklam magnetleri, işletmelerin markalarını ve iletilerini güçlü bir şekilde iletmelerine yardımcı olan etkili bir reklam aracıdır. Müşterilerin sürekli olarak markanızı görmelerini ve hatırlamalarını sağlar. Bu, marka sadakati oluşturmanıza, potansiyel müşterilere ulaşmanıza ve organizasyonunuzun tanıtımını yapmanıza yardımcı olur. Pratik ve düşük maliyetli bir reklam çözümü arıyorsanız, reklam magnetleri kesinlikle düşünmeye değer.

 
Açıklama
Hazır çalışmanızı vektörel formatlı .pdf dosyası olarak yükleyebilirsiniz. Logo ve bilgilerinizi ileterek bu ürün için ücretsiz tasarım yaptırabilirsiniz. Belirtmek istediklerinizi açıklama bölümüne yazınız.
Boyut
4.8 x 6.8 cm
Selefon
Parlak
Gönderim Süresi
7 iş günü
Etiketler
Reklam, Reklam Magnet, Magnet,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR